Із настанням чудового весняного свята Великодня, як правило, настає і справжня весна: холоди остаточно відступають, усе тепліше зігріває все навкруги своїми промінчиками сонечко, а природа нарешті повністю прокидається та радує нас своїми барвами. Нажаль, тривожна весна у цьому році …Але ми віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!!!

 

За традицією, до християнського свята педагоги Тернопільського ОКЦНТТШУМ підготували підбірку майстер-класів "Великоднє мереживо", до яких долучитись діти із різних куточків України, вони власноруч створювали чудові сувеніри.

Майстрині Центру в рамках свята "Писанка для перемоги" провели святкові благодійні майстер-класи по кропленню писанок та декоруванню великоднього кошика. Ці заходи були організовані для сімей з дітками, що мають особливі освітні потреби та із дітьми тимчасово переселених родин. Юні писанкарі створювали неймовірні символи пасхальних свят.

Писачок малює, творить чудеса.

Хто не гляне, скаже: Ой, яка краса!"

Барви веселкові виграють на них,

І ніде немає писанок таких!

Які ж цікаві українські звичаї і традиції! Історія писанки сягає сивої давнини і пов’язана з ритуалом весняного відродження життя на землі. Наші предки вірили, що символи писанки мають магічні властивості — захищають людей від лиха, приносять добро і щастя в оселю. І ми щиро молимося, щоб на нашій рідній Україні запанував мир і радість. Віримо, що всі разом щасливо зустрінемо світле свято – Великдень.

Інформація щодо наших майстер-класів знаходиться на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1697709293904853&set=pcb.532288722109515 .

Ми прагнемо до миру!!!

Pasxa2022 1

Pasxa2022 2

Pasxa2022 3

Pasxa2022 4

Pasxa2022 5

Все буде Україна!!!

Pasxa2022 6

Додати коментар


Захисний код
Оновити