Обласний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", на результати якого з нетерпінням чекають педагоги і вихованці гуртків прикладного мистецтва, завершено! Захід проводився Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) з метою підтримки талановитих дітей та молоді, сприяння реалізації їх творчих задумів, пробудження поваги до національної культурної спадщини, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

 

На виставку-конкурс було представлено 214 робіт з 21-го закладу позашкільної освіти області, ОТГ, м. Тернополя   та ТОКЦНТТШУМ.

Найбільшу кількість призових місць отримали колективи:

Комунального закладу позашкільної освіти "Козівський будинок дитячої та юнацької творчості "Юність", Кременецького центру дитячої творчості Кременецької міської ради, Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості, Петриківської ЗОШ І-ІІ ступеня с. Петриків Тернопільського району Великоберезовицької ТГ, Гримайлівської станції юних техніків, Комунальної установи "Заклад позашкільної освіти Центр науково-технічної творчості школярів" Заліщицької міської ради.

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів ТОКЦНТТШУМ, а колективи ЗПО нагороджені грамотами.

Кращі роботи візьмуть участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", яка відбудеться в червні-липні у м. Києві.

1

2

3

4

5

 

6

Додати коментар


Захисний код
Оновити