На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися обласні он-лайн змагання з радіоелектронного конструювання.

Захід проводився з метою сприяння розвитку технічних умінь і навичок учнівської молоді в галузі радіоелектроніки та радіотехніки.

 

Участь у змаганнях взяли чотири команди закладів позашкільної освіти області.

Змагання проходили в двох вікових категоріях: молодша група - учасники до 15 років і старша вікова група - до 18 років.

Програмою було передбачено проведення практичної        частини: монтаж радіоелектронного пристрою.

Учасники протягом 50 хвилин виготовляли радіоелектронні пристрої на макетних платах, запаюючи відповідно до наданої схеми, радіодеталі і демонстрували роботоздатність пристрою.

Юні радіоконструктори продемонстрували здобуті у процесі навчання в гуртках радіоелектронного конструювання теоретичні знання, які закріплювались практичними роботами з виготовлення придатних для використання в побуті пристроїв. Переможці визначаються за найбільшою сумою балів, нарахованих учасникам за монтаж пристрою.

За результатами роботи суддівської колегії були визначені переможці обласних відкритих змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання у командному заліку:

           - перше місце - команда Комунального закладу Підволочиської селищної ради   "Центр дитячої та юнацької творчості"

- друге місце – команда Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

- третє місце - команда позашкільного комунального навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Бережанської міської ради.

Переможці, призери та їх наставники нагородженні дипломами та грамотами ТОКЦНТТШУМ.

1

2

3

4

Додати коментар


Захисний код
Оновити