У ці травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли цвітуть дерева приходить прекрасне свято – День вишиванки. Вишиванка – це символ українського народу, своєрідний унікальний код з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

В рамках проекту ТОКЦНТТШУМ "Разом до ПЕРЕМОГИ!" та з нагоди Дня вишиванки педагоги Центру провели низку різноманітних заходів: пізнавальні, захоплюючі майстер-класи, танцювальний флешмоб, презентації, відбувся творчий конкурс "Намалюй візерунок для своєї сорочки". На інтерактивній, віртуальній виставці, яка проводилась в соціальних спільнотах Viber та Facebook, були представлені фотопортрети чарівних україночок та українців у яскравих вишиванках та з посмішками на личках – це роботи юних фотоаматорів – гуртківців ЗПО області.

 

Разом із дітьми тимчасово переселених сімей були проведені ряд майстер – класів "Чарівна краса вишиванки", де діти не тільки дізналися про історію української вишиванки, а й про значення кольорів і символів та власноруч створювали схеми вишиванки.

Вітаємо з цим чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої Батьківщини. Для кожного свідомого українця, де б він не перебував, Україна завжди у серці.

А українська вишиванка — диво,

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І гордо йди у ній по цілім світі,

Та мовою своєю розмовляй!

І хай сміється сонечко в зеніті —

Ти рідного свого не забувай!

 

Слава Україні! Миру усім і ясного неба!!!

 

Останні події в Центрі, цікаві заняття, пізнавальні відеоролики, здобутки вихованців та педагогів можна переглянути на нашій Facebook сторінці https://www.facebook.com/groups/1429697587080828

Vysh1

Vysh2

Vysh3

Vysh4

Vysh5

Vysh6

Додати коментар


Захисний код
Оновити