Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", які  присвятили свої здобутки рідній Батьківщині! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання вільної, неподільної і могутньої України!

 

Упродовж червня-липня 2022 року Українським державним центром позашкільної освіти проведено оцінку експонатів та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (заочно) (наказ Українського державного центру позашкільної освіти «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!" від 18.07.2022 № 07-01).

Основним із завдань виставки-конкурсу було залучення учнівської молоді до різноманітних напрямів науково-технічної творчості, де юні технарі зі всієї України мали можливість похизуватися своїми розробками в радіоелектроніці та приладобудуванні, яскравими та функціональними іграми та іграшками з елементами електротехніки, оригінальними розробками моделей техніки майбутнього, високою технікою виконання спортивно-технічних моделей та цікавими конструкторськими рішеннями у проектуванні макетів будівель.

На виставку-конкурс  від Тернопільщини подано 20 робіт.

Талановиті гуртківці вкладали у творчий процес частинку своєї любові до Батьківщини, з твердою вірою у нашу перемогу. За підсумками проведення виставки-конкурсу та на підставі рішення журі дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено вихованців:

  • Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;
  • Комунальної установи «Заклад позашкільної освіти «Центр науково-технічної творчості школярів»» Заліщицької міської ради;
  • Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Підволочиської селищної ради;
  • Кременецького центру дитячої творчості;
  • Комунального закладу навчально-виховного комплексу «Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Великоберезовицької селищної ради;
  • Комунальної установи «Станція юних техніків» Збаразької міської ради;
  • Комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків»;
  • Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Почаївського будинку дитячої творчості та спорту

Електронні дипломи розміщені за посиланням: http://surl.li/cktjs

Пишаємося здобутками талановитих вихованців та майстерністю наставників! Бажаємо креативних ідей та подальших перемог!

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити