Зміст статті

День  захисників і захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свята історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давні історичні традиції, а тому особливо шануються українцями.

 

У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ),завдяки небайдужим і відповідальним батькам, нашій спільній праці, незважаючи на складнощі воєнного стану, були проведені інформаційно-просвітницькі години, показані навчальні фільми про козаків, про сучасну армію, свято Покрови.Керівники гуртків разом з вихованцями Центру згадали історію виникнення цих свят, розповідали цікаві історії з життя козаків Запорізької Січі, малювали образ звитяжного воїна, захисника Вітчизни, що боронив віру, гідність та звичаї нашого народу.Вихованці гуртка "Ерудит" підготували марафон-реквієм у рамках проекту "Шануємо живих, пам’ятаємо загиблих".

У закладі організовано виставки дитячих патріотичних малюнків "Наші герої – ЗСУ" та світлин юних фотоаматорів, проведено серію тематичних майстер-класів "З вірою в захисників" (від створення аплікацій із фетру, виготовлення військової техніки з фанери, листівок-розмальовок до ігрового заняття про поводження з небезпечними предметами "Безпечна мандрівка").Для вихованців гуртків ПТМ пройшов майстер-клас "Оберіг для воїна".Під час заходу діти співали українські пісні, читали вірші. Вихованці гуртка "Дизайн" виготовляли вітальні листівки. Яскраві подарунки діти прикрашали з великою любов’ю та записували в них щирі побажання відважним воїнам. З креативних дитячих робіт було створено виставку-привітання "Свою Україну любіть". Всі дитячі рукотвори, виконані на майстер-класах,зроблені з великою любов'ю та вдячністю захисникам, сповнені надією і вірою у Перемогу України. Слава ЗСУ!

Все буде Україна!

Разом до Перемоги!

Pokr 22 10 14 01

Pokr 22 10 14 02

Pokr 22 10 14 03

Pokr 22 10 14 04

Pokr 22 10 14 05

Pokr 22 10 14 06

Pokr 22 10 14 07

Pokr 22 10 14 08

Pokr 22 10 14 09

Pokr 22 10 14 10

Додати коментар


Захисний код
Оновити