TrasaТрасовий автомоделізм – це не тільки один із видів технічної творчості школярів та молоді, спрямований на створення моделей автомобілів, але і один з наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту.
Тут засвоюють технологічні прийоми, уміння та навички у проектуванні, виготовленні та запуску трасових моделей автомобілів, удосконалюють навички роботи з різним інструментом, формують навички роботи на верстатному обладнанні.
Робота гуртка тісно пов’язана з проведенням ігор і змагань спортивного характеру, під час яких учні не тільки поглиблюють здобуті знання, а й вчаться домагатися перемоги у спортивній боротьбі, що стимулює їх до подальшої роботи.
Автомобіль — це машина, з якою у своєму повсякденному житті людина має справу найчастіше. На заняттях автомодельного гуртка учням 5-6 класу під силу побудувати трасову модель, прийняти участь у справжніх спортивних змаганнях.
Програма гуртка містить відомості про практичне використання електрики, про сучасні технології обробки різноманітних матеріалів, основи раціоналізаторської роботи, історію техніки і промислового виробництва, робочі та промислові професії.
Керівник гуртка навчає вихованців виготовляти найпростішу трасову модель: деталі рами, струмознімача, кріплення двигуна, зубчастих коліс редуктора, коліс моделі,  дає основні відомості з технології паяльних робіт, виготовлення коліс способом вулканізації гуми. На заняттях діти знайомляться з будовою мікроелектродвигуна, особливостями керування моделлю за допомогою пульта.

Керівник гуртка: Майка Богдан Теодозійович