Зміст статті

На початку жовтня 2023 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді підведено підсумки  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!". Завдання заходу - надання допомоги дітям та юнацтву в оволодінні фотосправою та ознайомлення з перспективами розвитку фотографії, як виду мистецтва, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб у творчій самореалізації,  популяризація та пропаганда кращих робіт юних фотоаматорів.

На конкурс представлено 131 світлина     із 12 закладів освіти області   та   Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Оцінювання робіт проводилося у двох вікових категоріях за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, архітектура, флора і фауна, побутові або жанрові фотографії, експериментальне фото, безбар'єрність, макрофотографія, фотографії із застосуванням програми Аdobe Photoshop та національно-патріотичні світлини.Проведення конкурсу дозволило оцінити індивідуальність і креативність творчого пошуку юних митців, яскравість і виразність фоторобіт, оригінальність ідеї, відповідність тематиці конкурсу та ін.

Вагомий успіх своїх талановитих вихованців поділяють і дорослі – наставники, які готували  їх до участі у престижному  фотоконкурсі.

Роботи, які зайняли призові місця будуть направлені на Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!".

 

Бажаємо нашім фотомитцям перемоги у Всеукраїнському конкурсі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити