В кінці жовтня 2022 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді підведено підсумки  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!", присвяченого Дню Українського козацтва.

На конкурс представлено 190 світлин     із 19 закладів освіти області   та   Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді .

Усе наше життя сповнене чарівними моментами, які можна представити за допомогою фотосвітлин. Юні фотоаматори у своїх творчих доробках продемонстрували виразність, оригінальність задуму, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність.

Оцінювання робіт проводилося у двох вікових категоріях за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, архітектура, флора і фауна, побутові або жанрові фотографії; експериментальне фото, безбар'єрність, макрофотографія, фотографії із застосуванням програми Аdobe Photoshop та національно-патріотичні світлини.

На підставі рішення журі перемогу у командному заліку здобули:

- І місце – учні Тернопільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича;

- ІІ місце – вихованці Кременецького центру дитячої творчості Кременецької міської ради.;

- ІІІ місце - вихованці -         Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків".

Висловлюємо подяку учасникам та їх наставникам за оригінальні та цікаві роботи та бажаємо подальших творчих успіхів.

Дітистворюють творчий меседж миру, вкладаючи в нього свої почуття, любов до країни, велику вдячність захисникам та беззаперечну віру в ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!!!

Foto konkurs 00