Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /home/h78071/data/www/obltechnik.te.ua/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

22 лютого 2023 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді в укритті (повітряна тривога) відбувся обласний он-лайн семінар керівників гуртків з картингу на тему: "Роль національно-патріотичного виховання у гуртках картингу в умовах воєнного стану".

Картинг – це динамічний, швидкісний і дуже захоплюючий вид спорту, спрямований на формування у дітей та підлітків техніко-технологічних знань, розширення їх політехнічного світогляду, конструкторської, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей, розвитку вмінь та навичок.

У заході взяли участь 11 керівників гуртків із закладів позашкільної освіти області, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя.

У роботі семінару були обговорені:

- стан розвитку та нові напрямки роботи гуртків науково-технічного напряму в області у період військового стану;

- виховання національно-патріотичних цінностей - пріоритетне завдання виховної системи ЗПО;

- система затвердження програм гуртків для закладів позашкільної освіти області;

- ознайомлення та обговорення програми щодо Правил та термінів проведення обласних змагань з картингу.

За допомогою платформи GoogleMeet керівники гуртків обговорили інформаційно-методичні рекомендації щодо умов проведення обласних змагань з картингу поділилися своїми секретами педагогічними майстерності, співпрацею з батьками та громадськістю.

Семінар пройшов на належному організаційному рівні. Обговорення проходило активно, що є свідченням відкритості нашого освітнього закладу до нового усвідомлення сучасної позашкільної освіти, готовності іти в ногу з часом, працювати над собою, стати провідником між вихованцями та невичерпним джерелом знань.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити