Протягом квітня 2023 року відбулися Всеукраїнські он-лайн змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Організатор змагань - Український державний центр позашкільної освіти.

Змагання з радіоелектронного конструювання проводяться з метою організації змістовного дозвілля, стимулюють творчий та інтелектуальний розвиток учнівської молоді, підвищують технічну майстерність вихованців. Адже, будуючи електронні саморобки, учнівська молодь виявляє конструкторсько-технологічні здібності, вони здобувають навички роботи з паяння та читання схем, у юних конструкторів виникає цікавість до історії розвитку радіотехніки та електроніки. Такі заходи сприяють вихованню та підготовці майбутньої еліти радіотехнічних військ України!

Змагалися за звання найкращого юного радіоконструктора України учасники з 15-ти областей України та м. Києва.

Захід проводився серед учасників двох вікових категорій: молодша – до 15 років, старша – до 18 років. Учасники відповідали на 20 теоретичних запитань з основ електро- і радіотехніки та виконували практичне завдання: на спеціальній макетній платі запаювали деталі, виконували їхнє з’єднання і демонструвати працездатність пристрою. Чим менший час затратив учасник на збирання схеми, тим більше балів.

За результатами роботи суддівської колегії команда Тернопільської області здобула почесне ІІІ місце!!!

В особистому заліку:

- в молодшій групі перше місце виборов Богдан Підлісний, вихованець гуртка "Радіоелектронного конструювання" Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, керівник гуртка Віктор Стеценко.

Вітаємо переможців та бажаємо юним радіоаматорам творчих успіхів, підвищення рівня конструкторської майстерності та нових перемог!

Всеукр 01

Додати коментар


Захисний код
Оновити