Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/h78071/data/www/obltechnik.te.ua/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /home/h78071/data/www/obltechnik.te.ua/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

Обласний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", на результати якого з нетерпінням чекають педагоги і вихованці гуртків прикладного мистецтва, завершено! Захід проводився Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) з метою підтримки талановитих дітей та молоді, сприяння реалізації їх творчих задумів, пробудження поваги до національної культурної спадщини, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

На виставку-конкурс було представлено 240 робіт із 27-ми закладів позашкільної освіти ОТГ, м. Тернополя   та ТОКЦНТТШУМ.

Найбільшу кількість призових місць отримали колективи Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, Гримайлівської станції юних техніків, Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради та Комунального закладу позашкільної освіти "Козівський будинок дитячої та юнацької творчості "Юність".

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів ТОКЦНТТШУМ, а колективи ЗПО нагороджені грамотами.

Кращі роботи візьмуть участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", яка відбудеться в червні у м. Києві.

Пишаємося здобутками талановитих вихованців та майстерністю наставників! Бажаємо креативних ідей та подальших перемог!

 

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Все буде Україна!

БожеУкраїну бережи Комарчевська Софія Бучацький jpg

Додати коментар


Захисний код
Оновити