З 28 квітня по 31 травня 2023 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді(ТОКЦНТТШУМ) проведено обласні змагання учнівської молоді з картингу (особисті, заочні) з метою популяризації та подальшого розвитку картингу в Україні серед учнівської молоді.

Вперше захід відбувався в заочному форматі. У ньому взяли участь 41вихованець закладів позашкільної освіти області.

Змагання проводилися у двох дисциплінах: "Теоретичний залік" та "Швидкісне проходження кола". Юні картингісти демонстрували свої знання загальної будови карта й двигунів, прийоми і правила безпеки при водінні карта, навички керування гоночним автомобілем при проходженні різних елементів траси та інше.

Переможці та призери змагань нагородженні дипломами відповідних ступенів ТОКЦНТТШУМ. Юні картингісти, які прийняли участь у двох дисциплінах були нагороджені дипломами ТОКЦНТТШУМ в абсолютному заліку.

Вітаємо юних спортсменів із гідним виступом на обласних заочних змаганнях та зичимо міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

01

02

03

04

Додати коментар


Захисний код
Оновити