Дорогі колеги, працівники позашкільної освіти!
Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості. Глибока подяка Вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

Так склалось символічно, що свято Позашкілля ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і педагоги, працівники позашкільної освіти дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Хай щедрою буде доля, оминають життєві негаразди, а серця зігрівають довіра та любов. Натхнення Вам, мудрості і терпіння у нелегкій справі навчання та виховання молодого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізовувати задумане допоможуть вирішити найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи неодмінно увінчаються успіхом.
Зі святом!

Об'єднуємося разом на освітньому фронті задля Перемоги!!!

Слава ЗСУ!

Мирного неба над Україною!

Колектив Тернопільського ОКЦНТТШУМ.

z dnem pozashkillya 01

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити