З 14 по 15 березня 2024 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості (ТОКЦНТТШУМ) у м. Ланівці, на базі сучасної траси Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, проведено обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

Вихованці закладів позашкільної освіти області протягом двох днів демонстрували свої навики та боролися за першість. Мета заходу - підвищення якості національно-патріотичного виховання, розвиток та підтримка спортивно-технічних видів творчості учнівської молоді у системі закладів позашкільної освіти.

Автомоделювання – це спорт, що поєднує в собі конструювання моделей мікроавтомобілів, їх виготовлення та безпосередню участь у змаганнях. Саме на заняттях вихованці гуртка власними руками під керівництвом досвідчених керівників реалізовують свій майбутній інженерний потенціал. Це справжня технічна творчість.

Підняття державного прапора, спільне виконання гімну та вітальні слова – саме так відбулось офіційне відкриття заходу. У змаганнях взяли участь 6 команд у складі 26 учасників – вихованців автомодельних гуртків Тернопільської області.

Команду нашого Центру представляли 4 вихованці (тренер – Богдан Майка, керівник гуртків автомоделювання).

І місце виборола команда Лановецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. Юрія Коваля.

ІІ місце – розділили команда Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості та команда Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

ІІІ місце – команда Центру дитячої творчості Кременецької міської ради.

Бажаємо всім учасникам заходу великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог .

Висловлюємо щиру подяку організаторам, батькам, керівникам гуртків за підготовку учасників та організоване свято.

Разом працюємо на Перемогу і віримо в ЗСУ!

Слава Україні!

010203040506