Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової ї адміністрації 27-29 березня 2024 року  на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися обласні он-лайн змагання з початкового технічного моделювання, приурочені Шевченківським дням.

У заході взяли участь 24 учасники із 12 команд закладів позашкільної та загальної середньої освіти області, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.

Разом із традиційними паперовими моделями транспортної техніки до програми було включено  виготовлення архітектурної композиції з геометричних фігур.

Суддівська колегія оцінювала роботи за такими критеріями: правильність зборки, геометричні параметри, чіткість згину ліній, акуратність при склеюванні деталей, оздоблення автомобіля на військово-патріотичну тематику, складання конструктора за допомогою геометричних фігур та оригінальність та креативність виробів. Під час змагань всі учасники продемонстрували творчий підхід до виконання завдань.

Командну першість здобули:

І місце -  вихованці  Комунального закладу Тернопільської  міської ради "Станція юних техніків";

ІІ місце  - посіли вихованці  Комунального закладу позашкільної освіти "Центр позашкільної освіти" Великобірківської селищної ради та Комунальної установи "Заклад позашкільної освіти "Центр науково-технічної творчості школярів" Заліщицької міської ради;

         ІІІ місце - розділили між собою команди Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, Лановецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. Ю.Коваля та Комунальної установи "Станція юних техніків " Збаразької міської ради.

За підсумками роботи суддівської колегії переможці та призери змагань нагороджені Дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової ї адміністрації.

Переможці обласних змагань у травні 2024 року візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Вітаємо переможців змагань  та їх керівників,  бажаємо творчої наснаги та нових звершень!

Щиро дякуємо нашим захисникам та захисницям за кожен наш день і можливість на освітянському фронті наближати ПЕРЕМОГУ !!!

01

02

03

04