З 31 березня по 12 квітня 2024 року у змішаному форматі проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Організатор змагань - Український державний центр позашкільної освіти.

Захід проводився з метою стимулювання в учнівської молоді творчого та інтелектуального розвитку, підвищення технічної майстерності вихованців, поглиблення рівня їх знань у галузі радіоелектроніки. Такі заходи сприяють вихованню та підготовці майбутньої еліти радіотехнічних військ України!

Змагалися за звання найкращого юного радіоконструктора України 20 команд, 40 учасників з 15-ти областей України та м. Києва.

Змагання проводилися серед учасників двох вікових категорій: молодша – до 15 років, старша – до 18 років. Учасники проходили теоретичний залік із 20 запитань на знання основ електро- і радіотехніки. Досить цікавою була друга частина змагань – монтаж радіоелектронного пристрою на макетній платі. Оцінювались змонтовані готові радіоелектронні плати за дієздатністю самого пристрою. Визначались переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, та монтаж пристрою. Чим менший час затратив учасник на збирання схеми, тим більше балів він отримав.

За результатами змагань в особистому заліку:

- у молодшій групі трєтє місце виборов Юрійчук Назарій, вихованець гуртка "Радіоелектронне конструювання" Комунальної установи "Заклад позашкільної освіти "Центр науково-технічної творчості школярів" Заліщицької міської ради, керівник гуртка Ігор Дронь;

- у старшій групі трєтє місце виборов Ставицький Володимир, вихованець гуртка "Основи робототехніки на платформі Arduino" Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, керівник гуртка Сергій Капелусь.

По сумі балів команда

Тернопільської області здобула почесне ІІІ місце!!!

Вітаємо переможців та бажаємо юним радіоаматорам творчих успіхів, конструкторської майстерності та нових перемог!

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

00

01

02