16-19 квітня 2024 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку.
На виставку-конкурс було представлено 114 робіт від 16 закладів ЗСО, позашкільної освіти області, ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.
Виставка-конкурс проводилась в таких номінаціях: найпростіші автомоделі, найпростіші авіа- та ракетомоделі, найпростіші судно моделі, найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми, ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки, паперове моделювання і PaperCraft, вироби в техніці оригамі та паперопластики, макети будівель.
Беручи участь у заході, вихованці ПТМ набувають цілеспрямованості, сміливості, самостійності, креативності. В закладах позашкільної освіти навчаються застосовувати отримані на гуртках знання та вміння, які розвивають стійкий інтерес до обраного напряму творчості.
Переможці та призери виставки-конкурсу нагородженні дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації.
Закінчується навчальний рік, але попереду ще багато фестивалів, конкурсів, виставок, які чекають на наших вихованців. То ж бажаємо їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, наполегливої праці та нових творчих злетів.
Вчимося, Віримо, Перемагаємо!
Усе буде Україна!
01
02
03
04
05