16-19 квітня 2024 року на базі Тернопільського ОКЦНТТШУМ проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість — тобі, Україно!". На оновленій експозиції виставки цього року представлено результати творчої праці вихованців гуртків технічної творчості Тернопільщини.
На конкурс-звіт представлено близько 60 робіт вихованців та здобувачів освіти області у п’яти номінаціях: "Спортивно-технічне моделювання", "БПЛА", "Ігри та іграшки з елементами електротехніки", "STEAM-проєкти", "Архітектура та будівництво".
Творчі роботи учасників виставки-конкурсу пов’язані з вирішенням певних завдань галузей науки, техніки та виробництва. Щоразу збільшується складність та якість виконання робіт відповідно до розвитку техніки і різноманітних технологій. Зростає практична спрямованість виробів, що свідчить про розвиток винахідництва та технічної творчості учасників.
Кожен експонат вражає об’ємом зробленої роботи, точністю виконання та оригінальністю задуму.
Журі оцінювало складність та дієздатність експонатів, виконання вимог правил техніки безпеки, відповідність моделей класам і категоріям.
Переможці та призери виставки-конкурсу нагородженні дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації.
Найкращі роботи будуть представлені на Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості, що відбудеться у червні поточного року у м. Києві.
Дякуємо педагогічним колективам та вихованцям закладів позашкільної освіти за яскраві роботи та бажаємо подальших творчих звершень у галузі науково-технічної творчості.
Продовжуємо нашу спільну працю заради Перемоги і
мирного майбутнього.
Слава Україні!
01
02
03
0405