Обласний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"(виставка-конкурс), на результати якого з нетерпінням чекають педагоги і вихованці гуртків прикладного мистецтва, завершено! Захід проводився Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) з метою підтримки талановитих дітей та молоді, сприяння реалізації їх творчих задумів, пробудження поваги до національної культурної спадщини, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
У Конкурсі взяли участь 262 учасники з 20 закладів загально-середньої, позашкільної освіти області, ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.
Учасники виставки-конкурсу продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні. В цьому році багато робіт було подано в номінацію живопис та графіка. За допомогою пензля, фарб, гелевої ручки діти вміло висвітлили красу рідного краю, традиції українського народу. Цікавими та вишуканими були вироби з фоамірану, канзаші, пластилінографії та валяння з вовни.
Переможці та призери виставки-конкурсу нагородженні дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації. Найкращі роботи візьмуть участь у Всеукраїнській виставці декоративно-ужиткового мистецтва, що проводить Український державний центр позашкільної освіти.
Пишаємося здобутками талановитих вихованців та майстерністю наставників! Бажаємо креативних ідей та подальших перемог!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Все буде Україна!
 
002
03
04
05
06
07