Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової ї адміністрації   06-08 червня 2024 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді(ТОКЦНТТШУМ) проведено ІІІ обласний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з судномодельного спорту.
Захід проходили у місті Заліщики на базі туристичного комплексу Мішин-сіті.
Протягом трьох днів учасники мали можливість продемонструвати свої вміння, обмінятись знаннями, досвідом і поспілкуватися з друзями-судномоделістами. Особливо учасники були приємно вражені красою навколишньої природи та самою організацією змагань.
У змаганнях і взяли участь 5 команд (29 учасників) з різних куточків Тернопільської області.
У загальному підсумку командну першість завоювали вихованці Комунальної установи "Заклад позашкільної освіти "Центр науково-технічної творчості школярів""Заліщицької міської ради.
Друге місце посіла команда Комунального закладу Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради.
Третє місце – команда Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради.
За підсумками роботи суддівської колегії переможці та призери змагань нагороджені Дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової ї адміністрації.
Вітаємо юних судномоделістів та їх наставникам із гідним виступом на ІІІ обласний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з судномодельного спорту та зичимо міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!
Щиро дякуємо нашим захисникам та захисницям за кожен наш день і можливість на освітянському фронті наближати ПЕРЕМОГУ !!!
 
01
02
03
04
05
06