Зміст статті

Україна – територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна революція – Майдан 2004 та Революція гідності 2013 року. Цими днями уся країна згадує про ті трагічні дні, Небесну Сотню, волонтерів які долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

У Тернопільському ОКЦНТТШУМ напередодні Дня Гідності та Свободи, відбулася низка заходів: інформаційно-просвітницькі бесіди "Україна гідна свободи", виставка патріотичних плакатів "Пишаюся тобою, Україно!", оформлено куточок пам'яті  загиблим героям за свободу і незалежність Батьківщини "Вшануймо честь і подвиг Героїв".

21 листопада пройшов  майстер-клас "Соняшник – символ незламності України". Вихованці Центру виготовляли яскраві соняшники як символ життя, бо українці й далі будуть відроджуватися, скільки б їх не намагалися знищувати. Гуртківці власноруч робили пелюстки соняху, вирізали, клеїли, формували квітку і кріпили на плакат, який символізує Україну у вінку.

Кожен з нас усвідомлює за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу України.

Слава Україні!

Героям слава!


Den gid 1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити