З 14 по 16 червня 2021 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) на території пасовища с. Стара БрикуляМикулинецької ОТГ, Тернопільського району проведено обласні змагання з авіа- та ракетомодельного спорту, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

З 15 по 18 червня 2021 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) на території Гримайлівської ОТГ (с. Зелене) проведенообласні змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, приурочені Дню Конституції України.

Традиційно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. Педагоги Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відсвяткували цю дату різноманітними яскравими заходами, які провели для дітей та разом з ними.

З 21 по 22 травня 2021 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) на базі спортивно-технічного відділу в акваторії парку "Топільче", проведено обласні змагання з судномодельного спорту.

14-15 травня 2021 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) на базі спортивно-технічного комплексу Густинського центру дитячої та юнацької творчості проведено обласні змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі).