Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової ї адміністрації   06-08 червня 2024 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді(ТОКЦНТТШУМ) проведено ІІІ обласний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з судномодельного спорту.
Захід проходили у місті Заліщики на базі туристичного комплексу Мішин-сіті.
Протягом трьох днів учасники мали можливість продемонструвати свої вміння, обмінятись знаннями, досвідом і поспілкуватися з друзями-судномоделістами. Особливо учасники були приємно вражені красою навколишньої природи та самою організацією змагань.
У змаганнях і взяли участь 5 команд (29 учасників) з різних куточків Тернопільської області.
У загальному підсумку командну першість завоювали вихованці Комунальної установи "Заклад позашкільної освіти "Центр науково-технічної творчості школярів""Заліщицької міської ради.
Друге місце посіла команда Комунального закладу Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради.
Третє місце – команда Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради.
За підсумками роботи суддівської колегії переможці та призери змагань нагороджені Дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової ї адміністрації.
Вітаємо юних судномоделістів та їх наставникам із гідним виступом на ІІІ обласний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з судномодельного спорту та зичимо міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!
Щиро дякуємо нашим захисникам та захисницям за кожен наш день і можливість на освітянському фронті наближати ПЕРЕМОГУ !!!
 
01
02
03
04
05
06

Paska 2

Обласний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"(виставка-конкурс), на результати якого з нетерпінням чекають педагоги і вихованці гуртків прикладного мистецтва, завершено! Захід проводився Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) з метою підтримки талановитих дітей та молоді, сприяння реалізації їх творчих задумів, пробудження поваги до національної культурної спадщини, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.
У Конкурсі взяли участь 262 учасники з 20 закладів загально-середньої, позашкільної освіти області, ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.
Учасники виставки-конкурсу продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні. В цьому році багато робіт було подано в номінацію живопис та графіка. За допомогою пензля, фарб, гелевої ручки діти вміло висвітлили красу рідного краю, традиції українського народу. Цікавими та вишуканими були вироби з фоамірану, канзаші, пластилінографії та валяння з вовни.
Переможці та призери виставки-конкурсу нагородженні дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації. Найкращі роботи візьмуть участь у Всеукраїнській виставці декоративно-ужиткового мистецтва, що проводить Український державний центр позашкільної освіти.
Пишаємося здобутками талановитих вихованців та майстерністю наставників! Бажаємо креативних ідей та подальших перемог!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Все буде Україна!
 
002
03
04
05
06
07
16-19 квітня 2024 року на базі Тернопільського ОКЦНТТШУМ проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість — тобі, Україно!". На оновленій експозиції виставки цього року представлено результати творчої праці вихованців гуртків технічної творчості Тернопільщини.
На конкурс-звіт представлено близько 60 робіт вихованців та здобувачів освіти області у п’яти номінаціях: "Спортивно-технічне моделювання", "БПЛА", "Ігри та іграшки з елементами електротехніки", "STEAM-проєкти", "Архітектура та будівництво".
Творчі роботи учасників виставки-конкурсу пов’язані з вирішенням певних завдань галузей науки, техніки та виробництва. Щоразу збільшується складність та якість виконання робіт відповідно до розвитку техніки і різноманітних технологій. Зростає практична спрямованість виробів, що свідчить про розвиток винахідництва та технічної творчості учасників.
Кожен експонат вражає об’ємом зробленої роботи, точністю виконання та оригінальністю задуму.
Журі оцінювало складність та дієздатність експонатів, виконання вимог правил техніки безпеки, відповідність моделей класам і категоріям.
Переможці та призери виставки-конкурсу нагородженні дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації.
Найкращі роботи будуть представлені на Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості, що відбудеться у червні поточного року у м. Києві.
Дякуємо педагогічним колективам та вихованцям закладів позашкільної освіти за яскраві роботи та бажаємо подальших творчих звершень у галузі науково-технічної творчості.
Продовжуємо нашу спільну працю заради Перемоги і
мирного майбутнього.
Слава Україні!
01
02
03
0405
16-19 квітня 2024 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку.
На виставку-конкурс було представлено 114 робіт від 16 закладів ЗСО, позашкільної освіти області, ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.
Виставка-конкурс проводилась в таких номінаціях: найпростіші автомоделі, найпростіші авіа- та ракетомоделі, найпростіші судно моделі, найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми, ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки, паперове моделювання і PaperCraft, вироби в техніці оригамі та паперопластики, макети будівель.
Беручи участь у заході, вихованці ПТМ набувають цілеспрямованості, сміливості, самостійності, креативності. В закладах позашкільної освіти навчаються застосовувати отримані на гуртках знання та вміння, які розвивають стійкий інтерес до обраного напряму творчості.
Переможці та призери виставки-конкурсу нагородженні дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації.
Закінчується навчальний рік, але попереду ще багато фестивалів, конкурсів, виставок, які чекають на наших вихованців. То ж бажаємо їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, наполегливої праці та нових творчих злетів.
Вчимося, Віримо, Перемагаємо!
Усе буде Україна!
01
02
03
04
05